O firmie

SEMACO HOME&TOURIST S.R.L. S.A.S. z siedzibą, VIA S. Breventano 1/B, Adres, 27100 Pavia (PV), Włochy, NIP IT02743540185 jest częścią  dużej grupy kapitałowej Semaco Invest Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Saska 9/6. 30-715 Kraków, Polska.

Semaco od 30 lat zaopatruje rynek włókienniczy w Polsce i Europie w maszyny oraz nowe technologie szwalnicze do produkcji odzieży. Równocześnie od 2000 roku firma z powodzeniem zajmuje się budownictwem mieszkaniowym. W przeciągu niespełna 20 lat, Semaco wybudowało 13 osiedli mieszkaniowych i oddało Klientom 1500 mieszkań.

"New Campsite" - domy mobilne do wynajęcia w trzech różnych miejscowościach we Włoszech.

Jako New Campsite oferujemy mobilne domy z werandami położone na zagospodarowanych terenach kempingowych, z bogatą infrastrukturą w bezpośrednim sąsiedztwie plaż. Trzy miejscowości, w których znajdują się mobile homes to Camping Ca'Savio, Cesenatico Camping Village i Marina Camping Village.

Oferowane domki mobilne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i wygodę klientom, którzy chcą cieszyć się wakacjami przy plaży. Każdy z nich wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, w pełni wyposażona kuchnia, wygodne łóżka oraz weranda do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Tereny kempingowe, na których znajdują się domki mobilne są dobrze rozwinięte i oferują szereg udogodnień, takich jak baseny, obiekty sportowe, restauracje, bary i sklepy. Klienci mogą korzystać z wielu atrakcji, takich jak jazda na rowerze, wędrówki, sporty wodne i plażowanie w pobliżu domków mobilnych.

Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortowych i przyjemnych wakacji we Włoszech, oferując nowoczesne domki mobilne w malowniczych miejscach w pobliżu plaży, z wieloma udogodnieniami w pobliżu. Z przyjemnością ugościmy Państwa w jednym z nich :)